КАФЕДРА "СИСТЕМЫ УПРАВЛЕНИЯ ЛЕТАТЕЛЬНЫМИ АППАРАТАМИ"

НАЦИОНАЛЬНЫЙ АЭРОКОСМИЧЕСКИЙ УНИВЕРСИТЕТ ИМ. Н.Е. ЖУКОВСКОГО "ХАИ"

Новости / «АВТОМАТИКА 2015»

10 вересня в Конференц-залі ОНПУ розпочала роботу XXII Міжнародна конференція з автоматичного управління «АВТОМАТИКА 2015». 
Місцем проведення представницької міжнародної науково-практичної конференції вже вдруге стає Одеський національний політехнічний університет. Метою  конференції є аналіз та узагальнення нових теоретичних і прикладних результатів у галузі створення управління складними об'єктами. Її організатори - лідери вітчизняної академічної та технічної науки: Національна академія наук України, Міністерство освіти і науки України, Українська Асоціація з автоматичного керування, Інститут кібернетики НАН України, Одеський національний політехнічний університет, Інститут космічних досліджень НАН і ДКА України, Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем НАН і МОН України. 
Основне коло тем, винесених на дискусійні панелі конференції, окреслює математичні проблеми управління, оптимізацію та теорію ігор, управління та ідентифікацію в умовах невизначеності, автоматичне управління у власне технічних системах, управління аерокосмічними, морськими та іншими рухомими об'єктами. У доповідях учасників особлива увага приділяється проблемам обробка інформації, інтелектуального управління. Окрему увагу приділено інноваційним стратегіям підготовки кадрів в галузі управління, автоматизації та інформаційних технологій.
Найвищий міжнародний рівень конференції забезпечений авторитетним програмним комітетом на чолі з проф. В.М. Кунцевичем (Україна, Київ) та проф., виконуючим обов'язки ректора ОНПУ Г.О. Оборським. 
У форматі окремих тематичних дискусійних панелей конференція продовжила свою роботу 11 вересня.
У конференції "Автоматика 2015" взяли участь викладачі кафедри СУЛА: професор, д.т.н Кулік А.С. з доповіддю на тему "Рациональное управление автономными объектами в условиях дестабилизирующих воздействий", доцент, к.т.н. Дергачов К.Ю. - "Алгоритмы визуальной навигации мобильных роботов", доцент, к.т.н Гальцов А.С. - "Анализ эффективности системы адаптивного управления гидроагрегатом с поворотно-лопастной турбиной".

Iq5q67kfk_aDbqqeoi7lj4Jc3ew0zqkraGk2jnttjgka