КАФЕДРА "СИСТЕМЫ УПРАВЛЕНИЯ ЛЕТАТЕЛЬНЫМИ АППАРАТАМИ"

НАЦИОНАЛЬНЫЙ АЭРОКОСМИЧЕСКИЙ УНИВЕРСИТЕТ ИМ. Н.Е. ЖУКОВСКОГО "ХАИ"

Новости / Підсумки Robo_Khai 2019

При підтримці ректора Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» професора Нечипорука М.В., начальника відділу доуніверситетської освіти доцента Маковецького А.В., декана факультету СУЛА доцента Заболотного О.В., директора ООО «Европромсервис» Флерко С.М., директора ТОВ «NIX Solutions» ЛТД Шальнєва В. В., керівників освітніх програм «Epam» Максима Почебута та Дениса Гриньова, координатора університетського проекту «Global Logiс» Євгена Сакала, генерального директора НВП «ХАРТРОН-АРКОС» ЛТД Златкіна О. Ю.

2.03.2019 був проведений 2-й турнір по робототехніці «ROBO-KHAI», присвячений 60-річчю кафедри «Систем управління літальних апаратів».

За перемогу у турнірі  змагались 23 команди навчальних закладів м.Харкова та області. Всього прийняло участь 62 учня старших класів із таких навчальних закладів: ХСШ №16, ХЗОШ №100, №52, №122, №124, №135, №110, ХТЛ №9, №173, №149, НВК №13, гімназій №144, №55, №47, №172, ліцею ХАІ, Люботинської спеціалізованої школи-інтернату «Дивосвіт», а також ФМШ ХАІ та комп`ютерної академії «ШАГ».

Переможцями турніру стали команди:

Shipper-bot (Харківська гімназія №144)

Core 47 (Харківська гімназія № 47)

ConKey (Харківський технологічний ліцей №9)

Robo-144 (Харківська гімназія №144)

Linux (Харківська гімназія №55)

Зябли+Майбутнє космосу (ХЗОШ №100 ім. А.С.Макаренко, ХЗОШ №52)

Astralis (НВК №13)

Smart (Аерокосмічний ліцей на базі "ХАІ")

КТ-315 (комп`ютерна академія «ШАГ»)

Robocraft (комунальний заклад “Дивосвіт”)

Ерудит (ХСШ №16)

Demo Dragon (Харківська гімназія №55)

 

Ректорат Національного аерокосмічного університету, колектив кафедри «Систем управління літальних апаратів» виражає подяку організаторам та спонсорам турніру, а також директорам шкіл:

Задорожній Ользі Михайлівні

Дементьєвій Ірині Павлівні

Волчковій Світлані Іванівні

Д'яковій Ірині Анатоліївні

Волковій Неонелі Дмитрівні

Ткач Вікторії Володимирівні

Прибиловській Наталії Василівні

Гєлічевій Аллі Іванівні

Денисюк Любові Іванівні

Гавриловій Інні Анатоліївні

Уліцькій Ользі Михайлівні

Станкевич Світлані Василівні

Київській Валентині Володимирівні

Прокоповій Олені Семенівні

Михайленко Галині Володимирівні

Уткіній Олександрі Андріївні

Img_8511_1Photo_2019-03-15_14-03-39